Články • Zlatý fond • Rozhovory

Edém, bolest a svalové křeče: 3 věrné satelity „ucpaných“ cév. Jak s nimi zacházet doma?

Co je největším nepřítelem cholesterolu a trombů a nejlepším přítelem krevních cév?
Pavel Nikola
Máte večer oteklé nohy? Jsou vaše chodila oteklá, nárty nateklé a máte na kotnících stopy po ponožkách? To znamená, že máte vaskulární edém - okolní tekutina prochází stěnami oslabených a ucpaných krevních cév. Otok je doprovázen bolestmi svalů a křečemi, což jsou důsledky poškození průtoku krve.
Každý ví, že mrtvice a infarkt jsou důsledky ucpání krevních cév cholesterolem. Kardiovaskulární choroby. Málokdo si však uvědomuje, že se jedná pouze o špičku ledovce. „Ucpané cévy“ způsobují výskyt 9 z 10 chronických onemocnění, u nichž se předpokládá, že jsou nevyléčitelné.
Bolest hlavy, kolísání krevního tlaku. Cítíte bolest kloubů, praskají, můžete jen stěží otočit krkem nebo se ohnout. Večer máte oteklé nohy a ráno je vaše tvář opuchlá. Zvoní vám v uších. Máte necitlivé prsty, vaše ruce a nohy jsou studené. Vaše vidění je rozostřené. Paměť se zhoršuje. Už na nic nemáte energii. Mnoho lidí řekne, že to jsou příznaky stárnutí. Ale to není pravda.
 • Proč jsou krevní cévy odpovědné za 90% vašeho zdraví?
 • Co se kromě cholesterolu ukládá na stěnách cév?
 • 4 zřejmé příznaky nezdravých cév a dalších 7 skrytých
 • Jak si můžete bezpečně vyčistit cévy doma?
Odpověď na tyto otázky jsme obdrželi od vedoucího oddělení cévní chirurgie na Univerzitě medicíny a farmakologie v Ostravě, profesora, neurochirurga, doktora Honoris Causa, Michala Koláčka.
Pan profesor Koláček provedl více než 100 tisíc operací mozku. Nejmladšímu pacientovi byly pouhé 2 dny.
Profesor Koláček má dar vysvětlit složité procesy jednoduchými slovy. Napsal 47 knih a studijních průvodců pro osoby bez lékařského vzdělání. Je přesvědčen, že krevní cévy jsou odpovědné za 90% našeho zdraví a naše blaho závisí na tom, jak čisté jsou.

Proč cévy představují 90% našeho zdraví?

Pane profesore, při několika příležitostech jste uvedl, že za 90% zdraví organismu jsou zodpovědné cévy. Proč?

Jaký je největší vnitřní orgán lidského těla? Odpověď zná jen málo lidí. Dokonce i ti, kdo studují medicínu, se mýlí. Zmíní se o mozku, játrech. Nejinteligentnější lidé říkají, že je to kůže. Ve skutečnosti je největší složkou cévní systém.

Mohli bychom omotat planetu 2,5krát
jen cévami 1 člověka.

Jen si to představte. Pokud bychom vyndali a propojili všechny cévy v těle jednoho člověka, budou mít délku asi 100 tisíc kilometrů.
Zjednodušeně řečeno - délka rovníku je 40 tisíc kilometrů. Proto bychom provázkem z cév jediného člověka mohli omotat planetu 2,5krát.
Co si o tom myslíte?
Cévy nejsou jen trubičky, kterými prochází krev. Jsou jedinečným a komplikovaným orgánem a jakékoli jejich narušení způsobuje výskyt nemoci.
Ucpané cévy na nohou - křečové žíly, otoky, pocit těžkosti, zmrzlé nohy nebo naopak silné pocity pálení v chodidlech. Popraskané paty. Poškození krevního průtoku - mizí ochrana před bakteriemi, objevuje se mykóza. Nehty jsou tvrdší a štěpí se.
Ucpané cévy, které vyživují játra - jaterní steatóza. Jakmile jíte tučné potraviny, máte v ústech hořkou chuť.
Slabší a ucpané cévy, které vyživují klouby - chrupavka se vysouší. Klouby bolí, dostanete osteochondrózu, kýlu.
Cévy střev ztrácejí svoji pružnost - objevují se hemoroidy.
Cévy očí - zrak se zhoršuje. Vyvíjí se zákal. Červené oči, to, co svádíme na únavu, je ve skutečnosti mikrohemoragie, popraskání menších kapilárních cév v očích.
Poruchy mozkového oběhu - závratě, hluk v uších a ztráta paměti. Stalo se vám někdy, že jste šli do kuchyně a zapomněli, co jste tam chtěli? Nebo neschopnost zapamatovat si slovo. To jsou příznaky zhoršování stavu mozkových cév.
A samozřejmě, hypertenze přispívá k tomuto seznamu. Hypertenze je matkou mrtvice a sestrou srdečního infarktu.
Cévy jsou naší zásobou energie, proudí jimi život. Pokud je tato důležitá trasa blokována, život se zastaví.
Ucpané cévy znamenají vyhladovění všech orgánů.
Nadváha má přímé spojení s cévami. Cévy ucpané cholesterolem způsobují vyhladovění orgánů, neposkytují jim potřebné množství živin. Mozek odešle zprávu „Musíš jíst.“ A ten člověk jí. Ale orgány stále nedostávají potřebné množství živin kvůli ucpaným cévám. Mozek znovu signalizuje, že musíte jíst, a to se opakuje donekonečna.
Odtud pochází trvalý pocit, že musíte něco jíst, vaše chuť na sladkosti a tuková jídla - tělo potřebuje kalorie.
Když moji kolegové informují pacienty: „Máte vysoký krevní tlak kvůli nadváze“, zaměňují příčinu a následek. Hypertenze se neobjevuje z důvodu nadváhy, je to obráceně.
Rčení „Neexistuje štěstí bez zdraví“ lze doplnit: „Zdraví není možné bez čistých cév.“
Proto neustále říkám: Pokud chcete normální život, vyčistěte a obnovte zdraví cév. Vyčistění cév vás zachrání od 90% chronických onemocnění, z nichž některá jsou považovány za „nevyléčitelné“.

Co ucpává cévy kromě cholesterolu?

Všichni víme, jak nebezpečný je cholesterol. Ucpává cévy, ztenčuje je, čímž ovlivňuje průtok krve. Ale není sám.

6,1 kg,
to je celková hmotnost nečistot, které se nahromadí v cévách do 50 let.

Cholesterol
Je to pravda. Cholesterolu nebo "aterosklerotické nánosy" představují přibližně 65-70% vaskulárních nečistot.
Ve věku 50 let je v těle až 5 kg cholesterolových nánosů. Hromadění cholesterolu zužuje průměr cév čtyřikrát až pětkrát.
Jen si to představte. Pokud by normální velikost cévy byla průměr vašeho prstu, 5 kg cholesterolových plaků ho zužuje na průměr 4 zápalek.
Tyto plaky nepředstavují nebezpečí pro život. Snižuje se kvalita života, zvyšuje se krevní tlak, objevují se bolesti hlavy, bolesti zad, slabost a apatie. Hmota trombů, která se hromadí v cévách, je mnohem nebezpečnější
Hmotnost trombů
Hmotnost trombů nahromaděných v cévách je mnohem nižší, pouze asi 800 g - 1 kg. Jejich nebezpečí však spočívá v nestabilitě. Trombus (krevní sraženina) se může kdykoli uvolnit a zamířit dál do krevnho oběhu.
Velký trombus zcela blokuje cévu oběti. Vyskytne se ischemie - orgán přestává být zásobován touto cévou.
Ischemická mrtvice - zablokování mozkové cévy. Infarkt - zablokování srdeční tepny. Ischemie jater, kolaps plic, renální nedostatečnost. Hemoroidy nejsou ničím jiným než ischemií konečníku. Blokování malých cév chodidel časem vede k nekróze - gangréně.
Vápenaté soli
Vápenaté soli v cévách jsou chemické zbytky léčiv a doplňků stravy. Asi za 50 let se nahromadí 300 až 400 g Největší množství vápenatých solí se hromadí v mozkových cévách.
Vápenaté soli jsou nebezpečné svou krystalickou strukturou. Okamžité zúžení má za následek křeče cév způsobené stresem, fyzickou námahou nebo počasím, ostrý krystal může zlomit stěnu cévy. Roztržení mozkové cévy je tzv. hemoragická mrtvice.

4 zřejmé příznaky nezdravých cév a dalších 7 skrytých

Jaké příznaky ukazují, že naše cévy jsou ucpané? Jak pochopit signál těla: „Naléhavě vyčistěte své cévy!“?

Pokud je vám více než 45 let a nikdy jste nebrali nutraceutika k čištění cév, ujišťuji vás, že s nimi máte problémy.

45
je milníkem, po kterém je nutné nádoby vyčistit

Ucpávání cév cholesterolem a tromby je ve skutečnosti přirozeným procesem stárnutí. Nezdravé jídlo, léky, kouření a alkohol urychlují proces hromadění 5-8krát. To je realita, ve které žijeme a kterou nemůžeme popřít.

Hlavní příznak kontaminace cév

Pokud vám byla diagnostikována hypertenze, můžete přestat číst, protože je to královna nemocí cév.
Máte potíže s kolísáním krevního tlaku? Je váš krevní tlak vždy vysoký a musíte brát léky? Měli byste vědět, že se zachovalo pouze 30% průměru cév. Zbytek je pod cholesterolovými plaky, krevními sraženinami, tromby a vápenatými solemi.
Proto i nejmenší stres, změna počasí, magnetická bouře okamžitě ovlivňují pohodu. Krevní tlak se zvyšuje, máte pocit, že vás někdo kladivem tluče do hlavy, bolí vás klouby.

4 nemoci způsobené ucpanými cévami:

 • 1. Hypertenze Nestabilní nebo zvýšený krevní tlak, který musíte léky snižovat. Hlavní příznak. Byla vám diagnostikována hypertenze? Cévy čekají na vyčištění!
 • 2. Křečové žíly Ošklivé a oteklé žíly na nohou, pocit těžkosti a bolesti, otoky. Zbytky cholesterolu a trombů blokují žilní chlopně. Postupně se objevují cévní „hvězdy“, které se časem vyvinou v cévní „síť“. Takto se vyvíjejí křečové žíly.
 • 3. Hemoroidy Zanášení krevních cév v konečníku způsobuje zánět hemoroidních uzlů. A sedimenty z cév, které zásobují krev, přispívají k výskytu análních trhlin.
 • 4. Osteochondróza Špatný oběh v chrupavkách. Chrupavky ztuhnou a opotřebují se, nemají čas se zotavit. Neobnovují se a vyschnou. Ztrácí tlumící funkci. Soli nejsou odplaveny a jsou ukládány nekontrolovatelně.

7 skrytých příznaků:

 • 1. Otok Ucpané cévy selhávají při přečerpávání krve. Metabolismus slané vody je narušen. Ve večerních hodinách jsou chodidla tak oteklá, že ponožky zanechávají na kotnících hluboké stopy. Opuchlá tvář, pytle pod očima. Nedaří se vám sundat prsteny z prstů. Nafouklé břicho naznačuje otok vnitřních orgánů.
 • 2. Hluk v uších Od jemných zvuků po silné vytí, které vám brání se soustředit. To je důsledek zvýšeného tlaku v mozkových cévách, který působí na ušní bubínky.
 • 3. Závratě Pocit „opilosti“, náhle epizody závratí naznačují, že vestibulární systém trpí hladem. Často je ovlivněn sluch.
 • 4. Nespavost Cítíte se ospalí a nemáte dostatek energie, ale nemůžete spát před půlnocí? To se děje kvůli nedostatečné zásobě krvě do hypofýzy. Ta přestane produkovat melatonin - hormon spánku.
 • 5. Snížení energie Cítíte nedostatek síly. Nemáte na nic náladu. Chce se vám jen ležet v posteli a jíst. To se stane, když tělo začne šetřit energii. Ucpané cévy zabraňují transportu živin potřebných pro orgány a tělo snižuje svou aktivitu na minimum, takže nezemře.
 • 6. Anomálie zraku Mžitky před očima, skvrny, rozmazané vidění. Příznaky poškození zraku
 • 7. Bolest kloubů Bolest kloubů při změně počasí. V dopoledních hodinách se místo probuzení v klidu a odpočinku cítíte jako poloparalyzovaný invalid, vaše kosti bolí. K odstranění necitlivosti potřebujete nějaký čas. K tomu dochází, protože synoviální tekutina ztrácí své vlastnosti.
Máte alespoň jeden z těchto příznaků? Klouby vám říkají, že potřebují čištění a živiny.
Lidé mají často několik příznaků v různých kombinacích současně. Nebo dokonce najednou.
Pacienti se snaží léčit každé onemocnění nezávisle. Pilulky na krevní tlak, masti na křečové žíly, čípky na hemoroidy, gely na osteochondrózu. A samozřejmě, léky proti bolesti, léky proti bolesti, léky proti bolesti ...
Prostě vhazují spoustu peněz do farmaceutické černé díry. Ale existuje pouze jedna příčina všech vaskulárních onemocnění - obstrukce. Je třeba začít zde, od obecného čištění cév.

Co byste měli použít k očištění cév od cholesterolu, trombů a nánosů?

Prosím, dejte nám profesionální radu. Například: Jana Kočířová, 57 let, vdaná, má nadváhu, hypertenzi a křečové žíly. Při změně počasí reaguje s přesností barometru - trpí bolestí kloubů, slabostí a ospalostí, bolestmi hlavy.

Jak můžeme Janě pomoci? Jak si může očistit cévy, pokud se nechce radit s lékařem a slyšet rozsudek: „Musíte zhubnout“, „musíte sportovat“, „potřebujete zdravé jídlo“, „jste již ve věku, kdy je to normální... "atd.?

Většina léčivých a farmaceutických produktů nepomáhá, ale vede vás pouze k bankrotu a způsobuje závislost.
Takto bohužel lékařský systém v České republice. Dokonale chápu neochotu pacienta konzultovat s lékařem. Ale Jana to zvládne sama.
Můžu jen doporučit jediný produkt pro bezpečné čištění cév - Normalife. Normalife prodlužuje život o 11-17 let, dodává energii a pocit úlevy, zbavíte se problémů a budete míít více síly a energie.
Neškodný, protože je to bylinný čaj, je na 2. místě po chirurgickém čištění cév. Na rozdíl od operace nepředstavuje komplikace a nepříznivé účinky. Ošetření zajišťuje čištění cév. Od velkých tepen po malé a křehké kapiláry.
Normalife je směsí rostlinných extraktů, které při styku s vodou aktivují živé molekuly. Tyto důkladné čisticí extrakty odstraňují cholesterol z cév, tromby-krevních sraženiny - ulpívající na stěnách, vápenaté nánosy, stopy léků. Všechny prvky, které blokují krevní oběh.
Toxické látky nahromaděné v průběhu let, které otrávily váš život, se odplaví díky Normalife během pouhých 1,5 až 2 měsíců léčby.
Pouze za 6 týdnů Normalife rozpustí a odstraní 4 kg cholesterolových plaků. Změkčí 900 g-1 kg thrombové hmoty a odplaví 350–400 g chloridu vápenatého.
S tím mizí bolest hlavy a hluk v uších. Mozek začne dostávat dost jídla a pracuje rychlostí superpočítače. Myšlenky se vyjasní.
Pocity zesilují, začnete slyšet příjemné zvuky, které jste předtím neslyšeli. Sluch se zlepšuje, nyní už můžete porozumět konverzaci z druhé místnosti.
Vůně dostane nové barvy. Nosní kongesce zmizí, chronická rýma a alergie zmizí. Mizá také kašel díky narovnání průdušnice. Dech je hladký a volný. Čerstvý vzduch, který plní plíce, se šíří v těle příjemnými vlnami, což způsobuje pocit lehké euforie.
Chutě jsou silnější a hlubší. Obvyklé jídlo vám poskytuje neobvyklé potěšení. Jíte méně a cítíte se plní dříve. Vaše chuť na sladkosti a tučná jídla zmizí.
Klouby jsou vám „vděčné“. A přestanou bolet. Už nepraskají a díky obnovení kolagenu v kloubech se pohyb stává plynulejší. Je to jako vyměnit motorový olej v autě, nahradili jste černou kapalinu obsahující kousky kovu čerstvým a čirým olejem, který zajišťuje perfektní lubrikaci.

Impozantní. Upřímně, nikdy jsem neslyšel o Normalife . Znám jen obecná fakta o nutraceutikách. V Japonsku a Izraeli jsou nutraceutika předepisována jako primární léčba. V České republice jsou však tyto výrobky stále přijímány s notnou dávkou skepticismu.

Jsem si jistý, že Jana již užívala stovky doplňků a pilulek, jen aby se vyhnula vyhazování peněz za zázračné produkty s podezřelou pověstí.

Naše pochybnosti nás mnohdy zrazují, nutí nás ze strachu přicházet o mnoho věcí, které by nám mohly pomoci.
Řeknu vám smysluplný příběh o nedostatku důvěry.
V roce 1928 bylo objeveno první antibiotikum - penicilin. Léčil úplavici a tyfus, které si v té době vyžádala mnoho životů.
Ale většina lidí nemohla uvěřit, že jim penicilín mohl pomoci, protože předtím vyzkoušeli tisíce dalších zbytečných prostředků. Ale ti, kteří utrpěli tisíc selhání a nebáli se zkusit to znovu, byli uzdraveni. Ale ta část pacientů, kteří se odevzdali myšlence: „Další zbytečný lék“ zemřela, i když měli spásu přímo pod nosem.
Stejně jako penicilin zastavil ohniska úplavice, tyfu a plicního moru, Normalife eliminuje cévní onemocnění. Korea, Japonsko, Kanada, Švýcarsko a Izrael již v tomto ohledu učinily první kroky. Byly zakotveny i v právním rámci. Čištění cév pomocí nutraceutik je na prvním místě před léčebnou terapií.
Ve České republice se Normalife oficiálně předepisuje jen na jednom místě - ve vládní nemocnici. Zde se léčí „důležití lidé: ministři, poslanci, celebrity atd. K léčbě patří i izraelské přípravky bez ohledu na pojišťovny nebo ministerstvo zdravotnictví. Pacienti mají rychlé výsledky.
Pro ostatní pacienty ministerstvo navrhuje ošetření chemickými látkami vyráběnými společnostmi, které patří k elitě první kategorie.

Souhlasím, pochybnost je náš největší nepřítel, já se ale nebojím zkoušet nové věci.

Představme si, že kupuji Normalife „Otevřel jsem měkkou krabici, vytáhl jsem lahvičkua rozpustil 1/2 lžičky ve sklenici vody... Co se stane? Jak Normalife funguje?

Jakmile se smíchá s vodou, aktivuje skutečnou přírodní laboratoř. Kaustická soda - přírodní soda, extrahovaná z dolů, reaguje s vodou a začíná proces okysličování přírodních extraktů Normalife.
Účinek peroxidu (oxygenace) - zrychlení absorpce molekul díky obohacení kyslíkem.
Když jsou obohaceny vodou a kyslíkem, prospěšné extrakty získají vlastnosti peroxidu, tzv. oxygenaci.
Molekuly v Normalife jsou jako bomby s kyslíkem. Způsobují explozi cholesterolových plaků z cév a otevírají cestu krevnímu oběhu.
Roztok Normalife je kalný, s mírně nažloutlým odstínem. Má příjemnou chuť, mírně kyselou, s tóny anýzu a kopru.
Máte 5 minut abyste roztok vypili, protože přesně tak dlouho molekuly extraktů fungují, aktivované oxidační reakcí. To je důvod, proč je Normalife tak účinný - protože užíváte živé výtažky pracující v aktivním režimu. Zatímco většina léků vám nabízí mrtvé a neaktivní molekuly.
Účinek peroxidu zajišťuje okamžitou asimilaci živých molekul. Extrakty obohacené kyslíkem jsou snadno absorbovány stěnami jícnu. Proto Normalife nezpůsobuje pálení žáhy, hořkou chuť, říhání, nedráždí střeva a chrání žaludek. Je vhodný i pro pacienty s žaludečními vředy. Normalife.
Normalife je poklad s léčivými výtažky, které fungují v harmonii, aby pomohl cévám získat čistotu a odolnost.
Čistí zbytky
Lofant tibetský čistí cévy od cholesterolu. Molekuly lofantu odstraňují jako dláto částice cholesterolu připevněné ke stěnám cév. Průchod je vyčištěn pro volný oběh krve. Orgány začnou „pít“. Chrupavky se „probudí k životu“, když jsou naplněny vodou a kyslíkem, zahajují mechanismus automatického zotavování. Elasticita se vrací. Zmizí "křupání" při otáčení krku. Kolena a prsty vás přestanou bolet s každou změnou počasí.
Otok zmizí. Nohy už nejsou oteklé - i když chodíte celý den.
Krevní průtok v kůži je obnoven - síť žilek a viditelné žíly zmizí. Křečové žíly postupně mizí, hemoroidy vyschnou.
Dodává energii
Molekuly extraktu omanu pravého . Zachytávají částice cholesterolu a mísí se s nimi, přeměňují je v užitečné lipoproteiny o vysoké hustotě, které štěpí tuky.
Normalife řeší 2 problémy: odstraňuje odpad cholesterolu a stimuluje správné spalování tuků. Začnete cítit nárůst síly, potřebu pohybu, máte pocit, že byste mohli hory přenášet.
Odstraňuje křeče
Extrakt z kmínu černého odstraňuje cévní křeče. Uklidňuje krevní cévy. Odstraňuje cévní křeče. Uklidňuje a uvolňuje cévy, které trpí nedostatkem oběhu. Krevní tlak se vrátí do normálu. Bolest hlavy zmizí, hučení v uších se snižuje, plíce a průdušnice fungují dobře a snadno. Už necítíte nedostatek vzduchu.
Odstraňuje tlak ze srdce
Extrakt srdečníku proudí skrz cévy při hledání trombů a krevní sraženiny. Funguje na ředění krve, zlepšuje průtok. Uvolńuje tromby, sraženiny a dokonce i malá aneurismata. Vyplavuje zásoby vápníku z cév - zbytky léčiv.
Tlak na hrudi zmizí a můžete snadno dýchat. Tepová frekvence se vrací k normálnímu stavu. Arytmie a tachykardie už vás netrápí, ani náhlá bodnutí u srdce.
Riziko vzniku infarktu je sníženo na nulu.
Uvolňuje cévy
Semena laskavce opravují stěny cév. Molekuly semen laskavce svařují malé praskliny stejně jako náplast. Mozek je řádně chráněn před mrtvicí. Jeho buňky přijímají potravu a kyslík, vaše hlava je pocitově lehká.

Efekt motýlích křídel

Normalife je jako pohyb motýlích křídel, který způsobuje řetězovou reakci plnou neuvěřitelných událostí. Počínaje likvidací zbytků z cév, akumulovaných po desítky let, krok za krokem, Normalife iniciuje řetězovou reakci pro regeneraci organismu.

1 měsíc užívání přípravku Normalife je, jako byste se znovu narodili
Snadné probouzení
Ráno se probudíte a snadno vstanete z postele a nemusíte čekat, až se nohy, záda a krk zotaví z necitlivosti.
Tělo je plné energie a síly hned ráno, protože cévy jsou zcela čisté a orgány dostaly jídlo a odpočinek během noci. Části těla byly správně zásobeny krví a získávaly sílu pro nový den.
Chutná snídaně
Jíte plátek chleba s máslem k snídani, míchaná vejce a játra a žaludek je přijímají dobře. Už nemáte hořkou chuť a akutní bolest v žaludku. Normalife vyčistil cévy, které vyživují žaludek, strávili byste snad i hřebík.
Silný jako býk
Když odcházíte z domova, nemusíte si dělat starosti o své nohy - snadno si poradí, i když budete chodit celý den, neunaví se a neotečou. Boty a ponožky nezanechávají stopy na nohou.
Stav absolutního klidu
Jste klidní a uvolnění. Trvalá bolest, která kalila vaše vědomí a bránila vám soustředit se, zmizela. Když nemáte bolesti, věci, na které jste zvyklí, zvuky a vůně vnímáte intenzivněji.
Záviděníhodná síla.
Dokonce i po náročném dni v práci se vrátíte domů s čistou hlavou. Mozek pracuje s přesností švýcarských hodinek, vůbec se necítíte unavení.
Příjemný spánek
Jakmile si lehnete do postele, usnete. Není to jako za starých časů, kdy jste polovinu noci civěli do stropu, aniž byste usnuli. Nyní je to jednoduché - rozhodnete se, kdy chcete usnout a tělo okamžitě reaguje.

Deficit a program slev

- Normalife zmizel z téměř všech lékáren. Proč?

Bohužel to je pravda. Od začátku roku se Normalife již nedodává do lékáren.
Konflikt byl způsoben chamtivostí farmaceutických sítí, které požádaly výrobce Normalife o 1800 za každé prodané balení! Přidáním této obrovské marže k ceně produktu (cena kúry Normalife V Praze navyšovali někteří lékárníci cenu i o 4000 ), a chtěli zavést další poplatek.
Zástupci lékáren tvrdili, že tato marže je oprávněná, protože jim to pomáhá udržovat jejich podnikání v chodu. Normalife je věc, kterou pacienti potřebují jednou za 7-10 let. A navíc, po vyčištění cév pomocí Normalife pacienti nepotřebují léčivé přípravky, které dříve pravidelně užívali! Lidé odmítají kupovat léky na snížení krevního tlaku a léky proti bolesti na bolest kloubů. Spotřeba léků na astma a diabetes je výrazně snížena. A to vede k obrovským ztrátám lékáren. Proto tam moc navýšili cenu Normalife .
Výrobce Normalife proto zrušil smlouvu se všemi lékárnami a přešel výhradně na online prodej. A byla to správná volba. Nemusíte platit nájemné, podplácet lékárny, aby vaše přípravky prodávaly. Takto se Normalife stal mnohem dostupnější, než když byl prodáván v lékárnách.

Program slev "Čisté cévy"

Náš institut, ve spolupráci s Univerzitou medicíny a farmakologie v Praze, poštou a výrobcem Normalife , v rámci projektu telemedicíny (online přípravky) zahájili program slev.
Všechny osoby, které se budou programu účastnit, mohou získat Normalife za novou speciální cenu až 849CZK !

Co musíte udělat, abyste se mohli účastnit programu?

Pro objednání Normalife v rámci programu slev musíte splnit následující podmínky:

Podmínky pro Normalife v rámci programu:

 • Objednat Normalife pro osobní použití Zákazník a příjemce musí být stejná osoba. To je nezbytné k boji proti zprostředkovatelům, kteří se snaží koupit velké dávky Normalife a prodat za vyšší cenu
 • Zadejte objednávku prostřednictvím oficiálního formuláře programu Oficiální forma objednávky zaručuje cenu výrobce a chrání vás před zprostředkovateli

Jak dlouho vydrží program slev?

Až do doby, kdy zásoby Normalife dojdou. To znamená přibližně za 3-4 týdny. A to i přesto, že v televizi a rádiu nejsou žádné reklamy. Pacienti, kterým přípravek pomohl, doporučili tento produkt přátelům a příbuzným. I pro nás to bylo překvapení, když jsme zjistili, že Normalife bude rychle vyprodán. Poslední den slev na Normalife - včetně
Z tohoto důvodu doporučuji zadat objednávku na Normalife co nejdříve. Program se letos nebude opakovat.

v zůstatek šarže se slevou činí:

23 ks.

Můžete vyplnit formulář a získat „Normalife“ za zvýhodněnou cenu 849CZK:

Oficiální formulář objednávky

č. 29 982 z 30 000 z
Aby bylo možné získat "Normalife" za zvýhodněnou cenu 849CZK
Chcete-li získat „Normalife“ klikněte na tlačítko „OBJEDNAT“
Možnot objednání skončí dne  
* Vaše data jsou zasílána přímo výrobci. Nemá k nim přístup nikdo jiný než výrobce.

Recenze

Petr Choděra
Užíval jsem to loni a kúra mě stála téměř 9000 Kč, když se Normalife byl prodán v lékárnách. Upřímně, nelituji! I když byla cena vysoká, za jeden rok jsme ušetřili za jiné léky. A cítím se tak dobře, že na penězích už nezáleží! V 52 letech jsem se cítil jako stařec. Vždycky jsem užíval nějaké pilulky, myslel jsem, že se nedožiju důchodu, cítil jsem, že mi praská hlava, často jsem si myslel, že by pro mě bylo lepší zemřít... Ale s tímto přípravkem jsem zapomněl na vysoký krevní tlak za 2 měsíce, cítím se jako mladý a zdravý MUŽ (doufám, že víte, co tím myslím)! Proto stojí za to jej koupit i za obvyklou cenu, nebudete litovat! Mám pocit, že Normalife bude v blízké budoucnosti zakázán, ponechává příliš mnoho farmaceutických společností bez zisku.
Barbora
Normalife je NEJLEPŠÍ PRODUKT. Nejprve jsem brala adelfan a pak jsem erinit. Vím, že tyto léky jsou přeceňovány. Ale nerada chodím k doktorům a myslela jsem si, že můj problém není tak vážný. Vzala jsem je občas, když jsem měla vysoký krevní tlak a bolel mě hrudník. Ale po chvíli mi přestaly pomáhat. Poradila jsem se nakonec i s lékařem a on doporučil Normalife (Byl to mladý odborník, jeden z těch lidí, kteří věří, že farmacie má lidem pomáhat, ne z nich tahat peníze!). Normalife mi pomohl hned od prvního dne - krevní tlak okamžitě poklesl, ale pokračovala jsem v užívání, jak mi předepsal lékař. Za 3 týdny jsem úplně zapomněla na hypertenzi. Uzdravily se mi křečové žíly, které mě trápily 10 let! Měla jsem nějaké gynekologické problémy, které také zmizely. Cítím se dokonale, jako mladá dívka!
Markéta Levická
Díky!!! Podařilo se mi to koupit se slevou. Vyzkouším to.
Michal Pavelec
30 tisíc balení? Velmi, velmi málo...
Alice
Co mohu říci, vždycky mě fascinovali lidé, kteří žijí na účet ostatních!!! Mají dojem, že je celý svět jen jejich! Když jsem si uvědomila, že potřebuji Normalife, moc jsem o tom nepřemýšlela! Půjčila jsem si peníze a koupila jsem si ho! Utratila jsem za to 7 000 Kč! A některým je líto 849CZK a čekají na slevy! Ostuda!
Sandra
Neměla byste soudit ostatní. Neznáte jejich situaci! Možná jsou invalidní, nemusí mít práci, kde mají vzít peníze?
Kateřina Matoušková
V poslední době moje matka cítila, že její prsty byly znecitlivělé, její kamarádka, která je lékařkou, jí doporučila vyčistit cévy. Předepsala „statiny“, ale našla jsem informace, že mohou způsobit rakovinu tlustého střeva a nechtěla jsem riskovat. Náhodou jsem se dozvěděla o Normalife. Okamžitě jsem jí koupila Normalife za skoro 9000 Kč. Velmi brzy jsem si všimla prvních pozitivních účinků, za pár dní změnila barvu, vzhled jejích vlasů, nehtů a celkový stav těla byly mnohem lepší, za 14 dní její prsty prakticky přestaly být znecitivělé . Za měsíc a půl se necitlivost úplně vytratila, krevní tlak se vrátil k normálu. Cítí se velmi dobře, je energičtější, její paměť se zlepšila a klouby ji už nebolí, a to ani za špatného počasí. Přípravek je skvělý, doporučuji s důvěrou!
Hana Černá
Okamžitě jsem si koupila Normalife kvůli krevnímu tlaku, protože mě každý večer bolí hlava, dokonce ani léky proti bolesti nepomohly. Později jsem zjistila, že bolest byla způsobena hypertenzí. Bývalá kolegyně mi doporučila Normalife Podařilo se mi ho koupit se slevou. Za 2 měsíce jsem byla někdo úplně jiný! Pak jsem pochopil, že před čištěním svých cév jsem vlastně nežila! Moje hlava už nebolí, křečové žíly zmizely A TO NEJLEPŠÍ A NEDŮLEŽITĚJŠÍ - zhubla jsem 20 kg! Z 92 na 72! Důvodem je normalizace krevního tlaku! Teď mohu doporučit Normalife všem!
Marie Andělová
Děkuji za vaše komentáře. Nerada chodím k lékaři, obvykle předepisují drahé léky nebo ty, které nejdu sehnat (vzpomínám si, jak jsem hledala nějaké „neobvyklé“ kapky pro oči a nebyly k sehnání nikde ve městě, šok). Co mohu říci, lékaři se nesnaží bojovat proti hlavnímu problému. Moje prsty jsou často znecitlivělé. Díky vašim názorům teď zkusím Normalife. I když by znecitlivění mělo jinou příčinu, čištění cév neuškodí! Koneckonců, je to přírodní produkt, má mnoho výhod. Dík!!!
Nicole Green
Díky za článek! Našel jsem to ve správný okamžik. Nedávno jsem provedl krevní test na cholesterol a můj lékař předepsal statiny. Radši dřív zkusím Normalife, jeho přirozené složení mi dává větší důvěru.
Sára Ročáková
Slyšela jsem o tomto postupu čištění cév už dávno, ale nezkoušela jsem to... Pokud je to zlevněné, myslím, že je čas to vyzkoušet :)
Olga Petrovská
Riskovala jsem a nelituji. Pokud máte problémy s cévami, doporučuji. Nemá vedlejší účinky, výsledky byly velmi uspokojivé.
Diana
Mám vysoký cholesterol, byl mi předepsán LIVAZO. Ale nebrala jsem ho ani týden a všechny mé lymfatické uzliny otekly, zvláště na krku, nemohl jsem ho otočit. Můj zrak se zhoršil. Za 4 dny jsem viděla velmi rozmazaně. Doktor řekl, že statiny mají takový účinek. Nahradil ho CRESTORem, ale bála jsem se ho brát. Teď chci vyzkoušet Normalife „Myslím, že jeho přirozené složení vylučuje vedlejší účinky.
Martin Polívka
Normalife je nejlepší prostředek k odstranění cholesterolu! Neměl vedlejší účinky, protože je zcela přirozený. Možná jen vzácné alergické reakce.
Sam
Nejlepší lék proti cholesterolu je DIETA!
Kateřína
Strava zabraňuje hromadění cholesterolu, ale neodstraní staré vrstvy. Věřte mi, vyzkoušela jsem mnoho diet.
Lenka Bílá
Celkový cholesterol byl 6,8, pro mě velmi vysoký. Vždy jsem měla závratě, můj krevní tlak byl vysoký a měla jsem velmi špatné nálady. Za 2 měsíce jsem dosáhla hladiny 3,4. Cítím se dokonale. Ani nepotřebuji krevní testy. Rozdíl jsem pocítila, protože jsem začala přemýšlet jasně :)) mí přátelé dokonce říkají, že je moje řeč plynulejší! Všimla jsem si pozitivních změn ve všech aspektech mého života.
Helena Melovská
Díky za informace! Chtěl bych si objednat, mám hypertenzi, ničí mě to...
Jana Havlová
Potvrzuji! Normalife je úžasná, jedna z nejúspornějších a nejúčinnějších věcí! Ve srovnání s jinými prostředky stojí 10krát méně, a to i bez slevy, a výsledek vydrží 10krát déle a nemá žádné vedlejší účinky.


Balení Normalife v rámci programu: 23 ks.

Přijetí objednávek na zvýhodněný "Normalife" skončí  

OBJEDNEJTE SI